Konferenční stolek LINOA – dub

Konferenční stolek přinese do Vašeho domova trochu industriálního šarmu. Kulatou desku z MDF v dekoru divoký dub harmonicky... více informací »
Konferenční stolek LINOA – dub
Značka: Kup Židle
855 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek přinese do Vašeho domova trochu industriálního šarmu. Kulatou desku z MDF v dekoru divoký dub harmonicky...

Konferenční stolek přinese do Vašeho domova trochu industriálního šarmu. Kulatou desku z MDF v dekoru divoký dub harmonicky doplňují černé kovové kónické nohy. Stolek zaujme i svým nadčasovým designem.
Kulatá deska má průměr 40 cm, tloušťku 1,5 cm. Nohy jsou kónické o průměru 2 cm, zúžené na 1 cm.
PARAMETRY PRODUKTU

Materiál desky:
MDF

Rozměr nohy:
pr.2/1×39 cm

Výška (cm):
45

Počet balení:
1

Dekor:
divoký dub

Demontované:
Ano

Styl:
Industriální

Tvar desky:
kulatý

Materiál nohou:
kov

Karton1:
50x43x12

Hloubka (cm):
40

Typ podnože:
3 nohy

Šířka (cm):
40

Materiál kostry:
kov

Barva:
Černá matná

Tloušťka desky:
1,5


Nejprodávanější produkt Konferenční stolek LINOA – jde získat přímo na našich stránkách ve známé kategorii stolky do obýváku. Nyní pořídíte jiné produkty z této populární sekce za internetové ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky Vždyť to vidíte sami.

Unikátní produkt Konferenční stolek LINOA – dub od kvalitní značky Kup Židle jednoduše seženete tady teď právě skutečně levně! Aktuálně za 855 Kč.