Tempo Kondela Lavice Burda, lososová

Lavice Burda, lososová Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v... více informací »
Tempo Kondela Lavice Burda
Značka: Tempo Kondela
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Lavice Burda, lososová Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v...

Lavice Burda, lososová Lavice Burda je vyrobena ve velice netradičním a originálním designu, který obohatí Vaše prázdné místo v domácnosti. Styl lavice Burda je velice klasický, ale propracované a rafinované detaily lavici povyšují na velmi moderní kousek vybavení. Nechte se hýčkat lavicí Burda. Sedací část lavice je čalouněná látkou v lososovém odstínu. Látka taktéž napodobuje samet – je jemná, lesklá a na dotek velice příjemná. Díky použité látce bude vaše domácnost zářit výjimečností. Látka je…
Akční a ve slevě produkt jde sehnat aktuálně tady u nás ve známé kategorii taburety! Mrkněte na další kusy z této oblíbené rubriky za skvělou cenu! Dodavatel Tempo Kondela dlouhodobě prodává vynikající zboží. U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další vybrané kousky od dodavatele Tempo Kondela. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Tempo Kondela Lavice Burda, lososová od značky Tempo Kondela jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě ve slevě. Akční cena již od 2 990 Kč.