UNIQUE Kancelářská židle SPINELLY M, bílá/šedá

Kancelářská židle Spinelly M je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle SPINELLY M
Značka: UNIQUE
12 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Spinelly M je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým...

Kancelářská židle Spinelly M je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým pohodlím a širokými možnostmi nastavení. Pětiramenná báze židle s univerzálními kolečky, je vyrobena z leštěného hliníku, stejně jako další základní prvky konstrukce. Díky tomu nabídne tato židle jak vynikající stabilitu a odolnost, tak nosnost plných 130 kg. Díky výkonnému plynovému pístu si pak můžete nastavit výšku sezení v rozsahu 10 cm. Nastavení má na starosti polohovací… Exkluzivní výrobek máte možnost sehnat ještě na našich stránkách ve známé rubrice židle do kanceláře! Nyní získáte parádní produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu. Výrobce UNIQUE vás obohatí o prvotřídní zboží A tady je důkaz! To ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce UNIQUE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt UNIQUE Kancelářská židle SPINELLY M, bílá/šedá od známé značky UNIQUE můžete pořídit tady a teď právě levně! Právě teď jen za 12 790 Kč.