Markýza 4x3m ŠEDÁ (P4512) – volně stojící

Volně stojící markýza obsahuje hliníkový roler, hliníkový nosník a hliníková výsuvná ramena. Možnost vysunutí 1,5 metru na... více informací »
Markýza 4x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící
Značka: Kup Židle
14 999 Kč
Ověřit dostupnost
Volně stojící markýza obsahuje hliníkový roler, hliníkový nosník a hliníková výsuvná ramena. Možnost vysunutí 1,5 metru na...

Volně stojící markýza obsahuje hliníkový roler, hliníkový nosník a hliníková výsuvná ramena. Možnost vysunutí 1,5 metru na každou stranu.
Plachta vyrobena z polyesteru 280g.
Markýza je ovládaná pomocí kličky a nabízí dostatečný prostor pro umístění velkého množství zahradního nábytku.
Dostatečné krytí před slunečním zářením.
Stojany markýzy je zapotřebí na každé straně zatížit dlaždicemi.šířka konstrukce (celková šířka)395cmhmotnost celkem57kgmateriálplachta – polyester 280g, kovová konstrukce s práškovou barvou na povrchubarvašedá tkanina(P4512) a bílý rám konstrukcerozměr balení400x28x27cmmateriál baleníkartonsklon stíněníod 5° do 45° na každé straněHodně prodávaný výrobek je k dostání snadno tady a teď na našich stránkách ve známé sekci zahrada. Podívejte se na ještě jiné zboží ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu. Věhlasný dodavatel Kup Židle vám představuje vysoce kvalitní zboží. Však to vidíte sami! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další skvělé zboží od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kousek Markýza 4x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící od společnosti s výborným jménem Kup Židle můžete najít momentálně pořád výhodně! Teď za akční cenu 14 999 Kč.