Tempo Kondela Kancelářská židle Elmas, modrá

Kancelářská židle Elmas, modrá U výběru židle je důležité nepodcenit její výběr, který by měl být postavený na pohodlí,... více informací »
Tempo Kondela Kancelářská židle Elmas
Značka: Tempo Kondela
2 880 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Elmas, modrá U výběru židle je důležité nepodcenit její výběr, který by měl být postavený na pohodlí,...

Kancelářská židle Elmas, modrá U výběru židle je důležité nepodcenit její výběr, který by měl být postavený na pohodlí, kvalitě a stylu. Právě židle Elmas se řídí jednoduchým heslem – pohodlí nadevše. Židle Elmas je totiž sestavena tak, aby vám nic nebránilo při vašem pracovním výkonu. Na židli najdete dva velice pružné a prodyšné materiály – membránovou látku a síťovinu. Oba dva materiály poskytují žádané větrání a vytváří příjemné klima pro sedícího. Židle Elmas také disponuje základní mechanikou, která…
Exkluzivní produkt Tempo Kondela Kancelářská židle Elmas, modrá jde koupit zrovna tu na našem webu v oblíbené kategorii židle do kanceláře! Nyní si můžete koupit jiné kusy z této oblíbené rubriky za super ceny.

Kvalitní výrobek Tempo Kondela Kancelářská židle Elmas, modrá od společnosti Tempo Kondela můžete získat tady teď právě za akční cenu. Ceny již od 2 880 Kč.