Herní židle na kolečkách ERACER F01 – černá/modrá

Modré hráčské křeslo ERACER F01 vybavené područkami, odepínacím bederním polštářkem a polštářkem pod hlavu. Nastavitelná... více informací »
Herní židle na kolečkách ERACER F01 – černá/modrá
Značka: Kup Židle
5 391 Kč
Ověřit dostupnost
Modré hráčské křeslo ERACER F01 vybavené područkami, odepínacím bederním polštářkem a polštářkem pod hlavu. Nastavitelná...

Modré hráčské křeslo ERACER F01 vybavené područkami, odepínacím bederním polštářkem a polštářkem pod hlavu. Nastavitelná výška sedu i područek, nosnost 130 kg. 
Hlavní výhody sportovní hráčské židle na kolečkách ERACER F01

Atraktivní design Formule 1
Komfortní polstrování
Odepínací bederní polštářek a polštářek pod hlavu
Ocelový kříž

Chcete-li se při hraní počítačových her cítit jako jezdec Formule 1, usaďte se do hráčského křesla s pohodlnými područkami. Sportovní modročerný design bude chloubou zejména chlapeckých pokojů. Měkké polstrování, polohovací opěrák, odepínací bederní polštářek a polštářek pod hlavu zajistí ten největší komfort.
Výška židle i područek je nastavitelná. Celkové pohodlí je umocněno houpacím mechanismem s aretací v základní poloze. Nosný ocelový kříž je opatřen pogumovanými kolečky vhodnými na tvrdé podlahy. Nosnost 130 kg.

Tento vynikající produkt Herní židle na kolečkách ERACER F01 – černá/modrá značky Kup Židle můžete sehnat tady nyní skutečně výhodně. Aktuálně v akci za 5 391 Kč.