Dětská rostoucí židle RAIDON – látka, plast, zelená / modrá / šedá

Dětská rostoucí židle RAIDON je ta nejlepší volba pro vaše dítě. Její design rozzáří každou místnost. Židle je čalouněná... více informací »
Dětská rostoucí židle RAIDON – látka
Značka: Kup Židle
3 780 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská rostoucí židle RAIDON je ta nejlepší volba pro vaše dítě. Její design rozzáří každou místnost. Židle je čalouněná...

Dětská rostoucí židle RAIDON je ta nejlepší volba pro vaše dítě. Její design rozzáří každou místnost. Židle je čalouněná příjemnou a lehce udržitelnou látkou v zeleno-modré kombinaci. Spodní podstava je z odolného a pevného plastu v šedém odstínu. Tyto materiály zaručují dlouhou životnost. Nastavit si můžete výšku sedu, ale i výšku a hloubku zádové opěrky. Nosnost je 110 kg. 
Pokud vám záleží na zdraví vašich školou povinných dítek, zvolte pro ně rostoucí židle, které se postarají o jejich dokonalé pohodlí a zároveň porostou společně s nimi.Židle garantuje pohodlné a zdravé sezení pro malé i větší děti díky možnosti jejího nastavení.
Rozměry:šířka: 47 cmhloubka: 51 – 61 cmvýška: 96 – 106  cmvýška sedu: 43 – 53 cmhloubka sedu: 34 – 44  cmšířka sedu: 47 cmšířka opěrky zad: 43 cmvýška opěrky zad: 55 – 65 cm

Tento kvalitní produkt Dětská rostoucí židle RAIDON – látka, plast, zelená / modrá / šedá od kvalitní značky Kup Židle jednoduše seženete na našich stránkách teď právě opravdu levně! Nabídka od 3 780 Kč.