ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury, modrá

Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury
3 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem...

Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem nastavení. Židli si můžete zcela přizpůsobit svému tělu, tak aby vám poskytla co největší pohodlí a ulevila vám od bolavých zad. K čalounění kancelářské židle Mercury jsou použity dva velice oblíbené materiály. Kombinace látky a síťoviny je velmi častá, a to z důvodu vysoké prodyšnosti síťoviny a extrémní pohodlnosti tkaniny. Použitá modrá síťovina je velice elastická, tak aby se co… Tento kvalitní a žádaný produkt můžete najít v pohodě tady na našich stránkách zařazený v sekci židle do kanceláře. Máme pro vás podobné produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další skvělé zboží od výrobce ADK Trade s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury, modrá od populární značky ADK Trade s.r.o. snadno pořídíte zde nyní levně. V akci od 3 290 Kč.