Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA — PU kůže, černá / zelená

Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA potaženo imitací kůže v kombinaci s textilní síťovinou v barevném provedení černá... více informací »
Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA — PU kůže
Značka: Kup Židle
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA potaženo imitací kůže v kombinaci s textilní síťovinou v barevném provedení černá...

Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA potaženo imitací kůže v kombinaci s textilní síťovinou v barevném provedení černá a zelená. Křeslo je výškově nastavitelné a má houpací mechanismus. Výška sedu je mezi 45 – 55 cm.
Parametry: 
Šířka: 63 cm
Hloubka: 72 cm
Výška: 112 cm
Hmotnost: 18 kg Zcela unikátní produkt je k dispozici právě tady u nás umístěný v kategorii kancelář. Vyhledejte si jiné produkty z této sekce jednoduše online. To není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás více kousků od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce Kup Židle pro vás připravuje skvělé produkty. A tady je důkaz!

Tento unikátní produkt Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA — PU kůže, černá / zelená od odblíbeného výrobce Kup Židle jednoduše seženete tady nyní za akční cenu. Nabídky od 2 499 Kč.