Halmar Třípatrový regál Narvik 3, černý/dub sonoma

dimensions: 60/32/110 cm, material: lamianated chipboard / powder coated steel, color: black / sonoma oak Třípatrový regál Narvik 3,... více informací »
Halmar Třípatrový regál Narvik 3
Značka: Halmar
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
dimensions: 60/32/110 cm, material: lamianated chipboard / powder coated steel, color: black / sonoma oak Třípatrový regál Narvik 3,...

dimensions: 60/32/110 cm, material: lamianated chipboard / powder coated steel, color: black / sonoma oak Třípatrový regál Narvik 3, černý/dub sonoma V kanceláři trávíme několik hodin každý den, proto bychom se měli starat o to jak vypadá a jak se v ní cítíme. Představujeme Vám třípatrový regál Narvik 3, který je velmi moderní, elegantní a jednoduchý. Proto krásně reprezentuje nejenom vzhled kanceláře, ale celé firmy. Hlavním materiál k výrobě regálu Narvik 3 byla zvolaná laminovaná dřevotříska v dekoru…Exkluzivní výrobek Halmar Třípatrový regál Narvik 3, černý/dub sonoma je k dispozici taky tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci poličky a regály. Získejte parádní produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu!

Hodně povedený kousek Halmar Třípatrový regál Narvik 3, černý/dub sonoma od skvělého výrobce Halmar máte možnost sehnat bezpečně online skutečně levně! Nyní zakoupíte za 1 190 Kč.