Halmar Dětská židle Nody, béžová

dimensions: 60/60/88-98/43-53 cm, TILT mechanism, cloth, color: beige Dětská židle Nody, béžová Pokud chcete vašemu dítěti... více informací »
Halmar Dětská židle Nody
Značka: Halmar
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
dimensions: 60/60/88-98/43-53 cm, TILT mechanism, cloth, color: beige Dětská židle Nody, béžová Pokud chcete vašemu dítěti...

dimensions: 60/60/88-98/43-53 cm, TILT mechanism, cloth, color: beige Dětská židle Nody, béžová Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí a ergonomii, kterou zaručuje dětská židle Nody. Tato dětská židle totiž disponuje komfortním sedákem, područkami i základním mechanismem, pro uspokojující sezení. Sedák i opěrák židle Nody poskytne sezení plné komfortu především díky čalounění. To je provedené v potahové látce, která je pevná, odolná, a proto disponuje dlouhou…Unikátní produkt Halmar Dětská židle Nody, béžová je dostupný prostě na webu zařazený v kategorii dětské židle a stoly. Mrkněte na zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. Máme toho více, u nás najdete další zboží od značky Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Halmar vám představuje top zboží. A tady je důkaz!

Tento žádaný produkt Halmar Dětská židle Nody, béžová od známé společnosti Halmar jednoduše můžete sehnat na našich stránkách se slevou! Teď za akční cenu 1 890 Kč.