Kancelářská otočná židle BREAK — látka, tmavě šedá

BREAK je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento... více informací »
Kancelářská otočná židle BREAK — látka
Značka: Kup Židle
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
BREAK je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento...

BREAK je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus nábytku se perfektně hodí do moderních interiérů. Židle je výškově nastavitelná se základním mechanismem. Kancelářská otočná židle BREAK je čalouněna odolnou a příjemnou látkou v tmavě šedém odstínu. Eleganci židli dodává jemné prošití na opěradle. Nosnost 110 kg.
Rozměry:
– šířka 49 cm
– hloubka 55 cm
– výška 85-93 cm 
Materiál:
– látka
Tento diskontní výrobek Kancelářská otočná židle BREAK — látka, tmavě šedá máte možnost najít jednoduše na stránkách v oblíbené rubrice kancelářská křesla. Mrkněte na jiné produkty z této známé kategorie za extra cenu! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další skvělé zboží značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento zlevněný kus Kancelářská otočná židle BREAK — látka, tmavě šedá od společnosti Kup Židle jednoduše najdete tady teď právě skutečně výhodně. Nabídky od 2 090 Kč.