Mžidle.cz - katalog sedacího nábytku
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Otočná kancelářská židle MEDIUM Plus — ekokůže, černá

Otočná kancelářská židle MEDIUM Plus — ekokůže, černá

Exkluzivní produkt Otočná kancelářská židle MEDIUM Plus — ekokůže, černá originál od značky ADK snadno můžete sehnat právě zde za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte za super cenu 2 390 Kč.
Otočná kancelářská židle MEDIUM Plus — ekokůže
Ověřit dostupnost
Značka: ADK
2 390

Kancelářská židle MEDIUM Plus je stylovým modelem, který za více než příjemnou cenu nabídne nejen reprezentativní koženkové čalounění, ale také kvalitní mechaniku a univerzální tvary, které vyhoví většině uživatelů. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody kancelářské židle MEDIUM Plus:

základní mechanismus
pohodlná černá eko kůže
pevné opěrky rukou
sportovní design
jednoduché provedení

Chromovaná kovová konstrukce je doplněná o čalounění v podání elegantní černé ekokůže. Oblíbený materiál je známý zejména svojí odolností a snadnou údržbou. O vaše pohodlí se postará anatomicky tvarovaný sedák i opěradlo, které je dostatečně vysoké na to, abyste se do něj mohli pohodlně opřít celou plochou zad. Ruce si pak můžete nechat odpočinout na pevných područkách.
Základní mechanismus, kterým je židle vybavena, umožňuje nastavení výšky sedadla a nastavení tuhosti opěráku. Nastavení výšky je možné díky plynovému pístu, který je snadno ovladatelný jednoduchou páčkou. Nastavení tuhosti opěráku je poté možné pomocí regulačního šroubu, kdy si zvolíte vámi preferovaný odpor. Základem židle je tradičně robustní kovový chromovaný kříž, který se opírá do pětice šetrných plastových koleček, vhodných pro většinu podlahovin.
Rozměry:

Výška 112-122 cm
Šířka 48 cm
Hloubka 50 cm
Výška sedu 45 – 55 cm
Šířka sedáku 46 cm
Hloubka sedáku 47 cm
Výška nastavení pístu 10 cm