UNIQUE Kancelářská židle MOBI PLUS

Kancelářská židle Mobi Plus na první pohled zaujme svým svěžím moderním designem, který navíc podtrhuje pestrá škála 8... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle MOBI PLUS
Značka: UNIQUE
3 590 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Mobi Plus na první pohled zaujme svým svěžím moderním designem, který navíc podtrhuje pestrá škála 8...

Kancelářská židle Mobi Plus na první pohled zaujme svým svěžím moderním designem, který navíc podtrhuje pestrá škála 8 barevných provedení. Těšit se u ní můžete jak z populární prodyšné síťoviny v opěradle i sedáku, tak z relaxační funkce houpání. Židle Mobi Plus je postavena na robustní kovové základně s chromovaným povrchem a univerzálními kolečky, která se bez potíží poradí s libovolnou podlahovou krytinou. Tuhá konstrukce dává židli nosnost 130 kg, a také neotřesitelnou stabilitu. Polohování má na…
Hodně povedený produkt UNIQUE Kancelářská židle MOBI lze pořídit aktuálně na našem webu zařazený v rubrice židle do kanceláře. Vyberte si ostatní produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu! Tato vyjímečná značka UNIQUE poskytuje špičkové zboží.

Diskontní kus UNIQUE Kancelářská židle MOBI PLUS od výrobce UNIQUE můžete získat zde teď opravdu výhodně! Cena již od 3 590 Kč.