Jídelní židle OMEGA — kov, látkový potah, šedá

Designová jídelní židle OMEGA je díky svému designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Je potažená velmi příjemnou... více informací »
Jídelní židle OMEGA — kov
Značka: Kup Židle
949 Kč
Ověřit dostupnost
Designová jídelní židle OMEGA je díky svému designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Je potažená velmi příjemnou...

Designová jídelní židle OMEGA je díky svému designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Je potažená velmi příjemnou  látkou v barevném provedení šedá a má kovovou konstrukci černé barvy. Židle je skvělou volbou pro zařízení vašich obývacích či jídelních místností. Nosnost 110 kg.
Stabilitu židle zajišťuje podnož, která se skládá ze 4 kovových nohčerné barvy. Dodáváme v demontovaném stavu.
Parametry produktu
Šířka: 44 cmHloubka: 39 cmVýška: 85 cmVýška sedu: 49 cmNosnost 110 kg
Dodáváme v demontovaném stavu v krabici. 
Kvalitní a oblíbený produkt můžete koupit taky tady a teď na našich stránkách ve známé sekci kuchyňské židle! Nyní koupíte akční produkty z této sekce za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Kup Židle prodává top výrobky

Nový výrobek Jídelní židle OMEGA — kov, látkový potah, šedá od odblíbeného výrobce Kup Židle jednoduše získáte bezpečně online se slevou. Akční cena 949 Kč.