Jídelní židle PRAIA — kov, hnědá látka, bílé prošití

Moderní jídelní židle PRAIA se díky svému vzhledu krásně hodí do kuchyní či jídelen. Židle má kovovou pohupovou podnož z... více informací »
Jídelní židle PRAIA — kov
Značka: Kup Židle
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní židle PRAIA se díky svému vzhledu krásně hodí do kuchyní či jídelen. Židle má kovovou pohupovou podnož z...

Moderní jídelní židle PRAIA se díky svému vzhledu krásně hodí do kuchyní či jídelen. Židle má kovovou pohupovou podnož z chromovou úpravou, jejíž součástí jsou i černé plastové kluzáky, které sníží riziko poškození vaší podlahy. Navíc je podnož speciálně tvarovaná pro lepší stabilitu a bezpečí. 
Židle je čalouněná hnědou látkou s dekorativním bílým prošitím opěráku i sedáku. Pro snazší manipulaci má židle i madlo v horní části opěráku, které je kovové a též s chromovou úpravou. Nosnost židle je 110 kg.
Parametry židle PRAIA

Šířka sedu: 44 cm
Hloubka sedu: 45 cm
Výška sedu: 47 cm 
Šířka: 44 cm
Hloubka: 59 cm
Výška: 97 cm
Nosnost: 110 kgDodáváno v demontuDiskontní výrobek můžete nakoupit taky tady na stránkách zařazený v sekci kuchyně! Nyní můžete získat akční výrobky ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu!

Tento výjimečný kus Jídelní židle PRAIA — kov, hnědá látka, bílé prošití od populárního výrobce Kup Židle najdete tady a teď právě téměř zdarma. Cena již od 1 490 Kč.