Rohový psací stůl LEROS — bílá

Rohový psací stůl Leros je vyrobený v barevném provedení bílá. Součástí stolu jsou čtyři police, které si můžete nechat... více informací »
Rohový psací stůl LEROS — bílá
Značka: Kup Židle
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Rohový psací stůl Leros je vyrobený v barevném provedení bílá. Součástí stolu jsou čtyři police, které si můžete nechat...

Rohový psací stůl Leros je vyrobený v barevném provedení bílá. Součástí stolu jsou čtyři police, které si můžete nechat namontovat na pravou nebo na levou stranu, podle toho jak Vám to bude vyhovovat. Stůl se skvěle hodí do Vaší pracovny nebo dětského pokoje. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
Šířka: 112 cm
Hloubka: 101 cm
Výška: 77 cm
Hmotnost: 28 kg
Povrch: bílá
Tento akční kus můžete dostat teď na našem webu ve známé sekci kancelář. Vyberte si další kousky z této populární kategorie ve výprodejové akci! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete více skvělých kousků od dodavatele Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Kup Židle má kvalitní sortiment

Velmi oblíbený produkt Rohový psací stůl LEROS — bílá značky Kup Židle získáte právě teď téměř zdarma! Právě teď jen za 2 190 Kč.