ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Tineo, černá

Kancelářská židle ADK Tineo Kancelářská židle ADK Tineo patří k nepostradatelným modelům naší nabídky. Za skvělou cenu... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Tineo
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Tineo Kancelářská židle ADK Tineo patří k nepostradatelným modelům naší nabídky. Za skvělou cenu...

Kancelářská židle ADK Tineo Kancelářská židle ADK Tineo patří k nepostradatelným modelům naší nabídky. Za skvělou cenu nabízí nadstandardní výbavu, a to od použitých materiálů, až po nastavitelnou mechaniku. Nabídne dobrou ergonomii i míru komfortu, která uspokojí středně náročné zákazníky, a se svým čistým moderním designem se neztratí ve studentském pokoji, ani v kanceláři. Neutrálně tvarovaný sedák s měkkým polstrováním a prodyšným čalouněním potěší zkosenou čelní hranou a zakloněným profilem,… Hodně žádaný výrobek ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Tineo, jde získat již dnes tady na webu ve známé sekci židle do kanceláře. Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za super ceny. Významný výrobce ADK Trade s.r.o. pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní zboží. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce ADK Trade s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Tineo, černá značky ADK Trade s.r.o. snadno najdete zde téměř zdarma! Akční cena od 2 490 Kč.