Relaxační křeslo FIDO — masiv buk, béžová

Pohodlné křeslo FIDO dokonale zapadne do prostoru moderního relaxačního koutku v pracovně nebo obývacím pokoji. Široké a měkké... více informací »
Relaxační křeslo FIDO — masiv buk
Značka: Kup Židle
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné křeslo FIDO dokonale zapadne do prostoru moderního relaxačního koutku v pracovně nebo obývacím pokoji. Široké a měkké...

Pohodlné křeslo FIDO dokonale zapadne do prostoru moderního relaxačního koutku v pracovně nebo obývacím pokoji. Široké a měkké sedadlo je kombinováno s tvarovaným opěradlem, které umožní pohodlný odpočinek. Béžové křeslo bude nejen vysoce funkčním kusem nábytku, ale především atraktivním prvkem prostoru. Univerzální křeslo FIDO je čalouněno kvalitní tkaninou, která zvýrazní elegantní atmosféru interiéru. Stabilní nohy modelu (zadní mírně ohnuté) jsou vyrobeny z masivního dřeva, které se vyznačuje zvýšenou odolností proti mechanickému poškození. FIDO se hodí do jakéhokoli typu interiéru. Nosnost 120 kg.
Rozměry:- šířka 52 cm- hloubka 65 cm- výška 75 cm- výška sedu 45 cm
Materiál:- látka- masivní dřevo

Kvalitní a levný kus Relaxační křeslo FIDO — masiv buk, béžová od společnosti Kup Židle získáte zrovna v akci. Právě teď jen za 1 399 Kč.