Relaxační křeslo SALAVAN — polohování, houpaní i otáčení, šedá

Relaxační televizní křeslo Salavan čalouněno látkou tmavě šedé barvy na stabilní černé kovové podnoži. Křeslo je... více informací »
Relaxační křeslo SALAVAN — polohování
Značka: Kup Židle
9 351 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační televizní křeslo Salavan čalouněno látkou tmavě šedé barvy na stabilní černé kovové podnoži. Křeslo je...

Relaxační televizní křeslo Salavan čalouněno látkou tmavě šedé barvy na stabilní černé kovové podnoži. Křeslo je polohovatelné ve dvou pozicích s aretací, otočné a navíc houpací. Díky možnosti polohování i houpání je toto křeslo ideálním pomocníkem na trávení dlouhých chvilek u televize nebo s knížkou. 
Hlavní výhody relaxačního křesla SALAVAN

Vysoká nosnost až 130 kg
Masivní polstrování
Kvalitní kovová konstrukce
Polohování, otáčení i houpání

Relaxační křeslo Salavan je potaženo kvalitní a odolnou látkou v moderní šedé barvě. Stabilitu zajišťuje kvalitní kovová konstrukce a bytelná kovová podnož v černé barvě. Hlavní předností tohoto křesla je fakt, že se dá nejen polohovat (dvě pozice s aretací), ale zároveň je křeslo otočné (360°) a navíc se na něm můžete i houpat. Zkrátka dokonalý kus nábytku pro odpočinek. 
Oproti běžným relaxačním křeslům nabízí masivní polstrování, které je zárukou skvělého relaxu. Na sedacích plochách najdete prémiovou PU pěnu 28D, na bocích neméně kvalitní 22D a v sedáku najdete hned 3 vrstvy odolných pružin.
Paramatry produktu:

Materiál:
látka

Styl:
Moderní

Nosnost (kg):
130

Výška:
100 cm

Šířka:
80 cm

Hloubka:
91-163 cm

Výška sedu:
50 cm

Šířka sedu:
45 cm

Hloubka sedáku:
55 cm

Barva:
Šedá

Demontované:
ano


Povedený kousek Relaxační křeslo SALAVAN — polohování, houpaní i otáčení, šedá naleznete právě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice křesla do obýváku. Prozkoumejte podobné produkty z této sekce v akci! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také více kousků od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kousek Relaxační křeslo SALAVAN — polohování, houpaní i otáčení, šedá od společnosti s výborným jménem Kup Židle jde nakoupit právě dnes v akci! Aktuálně v akci od 9 351 Kč.