Relaxační klubové křeslo CLUBBY— masiv, modrá, látka velvet

Klubové křeslo CLUBBY se bude perfektně hodit do skandinávského nebo moderního obývacího pokoje. Sedací část, na které je... více informací »
Relaxační klubové křeslo CLUBBY— masiv
Značka: Kup Židle
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Klubové křeslo CLUBBY se bude perfektně hodit do skandinávského nebo moderního obývacího pokoje. Sedací část, na které je...

Klubové křeslo CLUBBY se bude perfektně hodit do skandinávského nebo moderního obývacího pokoje. Sedací část, na které je umístěn polštář, je čalouněná měkkou a na dotek příjemnou sametovou látkou velvet, jež maximalizuje pohodlí při odpočinku. Křeslo stojí na zaoblených nohách z masivu v přírodním dekoru. Stylové křeslo CLUBBY bude nejen praktickým prvkem, ale také jeho stylovou ozdobou, která vnese do interiéru lehkost. Nosnost 120 kg, záruka 24 měsíců.
Rozměry :
– šířka 66 cm
– hloubka 58 cm
– výška 64 cm
– výška sedu 41 cm
Materiál :
– tkanina 
– masivní dřevo

Nejprodávanější produkt Relaxační klubové křeslo CLUBBY— masiv, modrá, látka velvet můžete koupit taky na našich stránkách v populární kategorii křesla do obýváku! Podívejte se na unikátní produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci! Přední dodavatel Kup Židle pro vás vyrábí kvalitní produkty

Žádaný výrobek Relaxační klubové křeslo CLUBBY— masiv, modrá, látka velvet od známé kvalitní značky Kup Židle můžete pořídit momentálně na webu opravdu výhodně. Výhodně za cenu 2 490 Kč.