Relaxační křeslo ROSE s taburetem — látka/více barev Mentolová

Moderní a pohodlné relaxační křeslo ROSE se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho zamilujete.... více informací »
Relaxační křeslo ROSE s taburetem — látka/více barev Mentolová
Značka: Kup Židle
3 260 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a pohodlné relaxační křeslo ROSE se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho zamilujete....

Moderní a pohodlné relaxační křeslo ROSE se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho zamilujete. Křeslo je celočalouněné látkou a nabízíme ho hned v několika barevných provedení. Ruce si můžete pohodlně opřít o područky. Součástí křesla je i taburet, který dodá vašemu odpočinku ještě více pohodlí. Taburet je čalouněný ve stejné barvě jako křeslo. 
Parametry křesla s taburetem:
Rozměry křeslo (ŠxHxV): 65x60x77 cm
Výška sedu: 45 cm
Hloubka sedu: 45 cm
Rozměry taburet (ŠxHxV): 47x38x30 cm
Hmotnost: 17 kg
Nosnost: 120 kg
Hodně prodávaný produkt Relaxační křeslo ROSE s taburetem — látka/více barev Mentolová je k dostání také na našem webu v rubrice obývací pokoj! Nyní můžete najít ostatní produkty z naší sekce za parádní cenu. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Kup Židle nabízí prvotřídní produkty.

Nejprodávanější produkt Relaxační křeslo ROSE s taburetem — látka/více barev Mentolová od známé značky Kup Židle pohodlně nakoupíte aktuálně na webu za báječnou cenu. Nyní pořídíte za 3 260 Kč.