Relaxační pohupovací křeslo z ohýbaného dřeva ANAFI — masiv buk, více barev Modrá

Relaxační křeslo ANAFI z ohýbaného masivního dřeva buku na pohupové podnoži s rovnými područkami. Křeslo má bavlněný potah a... více informací »
Relaxační pohupovací křeslo z ohýbaného dřeva ANAFI — masiv buk
Značka: Kup Židle
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo ANAFI z ohýbaného masivního dřeva buku na pohupové podnoži s rovnými područkami. Křeslo má bavlněný potah a...

Relaxační křeslo ANAFI z ohýbaného masivního dřeva buku na pohupové podnoži s rovnými područkami. Křeslo má bavlněný potah a je ve více barevných provedení. Ke křeslu je možné dokoupit i podnožku. Nosnost 100 kg.
Parametry:
rozměry [cm]: 59 x 68 x 102 (š x h x v)Hmotnost: 7 kg Zajímavý produkt Relaxační pohupovací křeslo z ohýbaného jde koupit bez problémů tady na webu v populární kategorii obývací pokoj. Máme pro vás ostatní výrobky z této populární rubriky za parádní cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě tento kus Relaxační pohupovací křeslo z ohýbaného dřeva ANAFI — masiv buk, více barev Modrá značky Kup Židle jednoduše seženete zde nyní opravdu levně! Cena již od 1 299 Kč.