Relaxační TV křeslo KOMFY — výsuvná podnožka, šedá ekokůže, nosnost 150 kg

Velmi žádaný výrobek Relaxační TV křeslo KOMFY — výsuvná podnožka, šedá ekokůže, nosnost 150 kg od populárního výrobce Kup Židle jednoduše můžete pořídit na našich stránkách ve výprodejové akci. Cena již od 10 260 Kč.
Relaxační TV křeslo KOMFY — výsuvná podnožka
Značka: Kup Židle
10 260 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Komfortní televizní křeslo Komfy je ideální kus nábytku pro náročné uživatele, kteří preferují prostor a maximální pohodlí. Křeslo se chlubí dvojitým polstrováním sedáku, velkorysím podhlavníkem a masivní zádovou opěrou, která je speciálně tvarovaná tak, aby dala odpočinout unaveným zádům. Příjemný bonus představuje možnost polohování (2 polohy) a výsuvná podnožka, která přijde vhod třeba při odpoledním dýchánku. Ocelová kostra slibuje stabilitu a dlouhou životnost. Nosnost 150 kg.
Polohovaní zádové opěrky a výsuvné podnožky je na sobě nezávislé. Pomocí páčky na boku lze vysunout podnožku. Polohování zádové opěrky je pomocí vlastní síly. Křeslo je velmi robustní a ocení ho mimo jiné i uživatelé s výškou nad 190 cm. Délka křesla po sklopení a vysunutí podnože je totiž uctyhodných 175 cm.
Parametry:
Šířka 72 cmVýška 106 cmHloubka 87 cmVýška sedu 49 cmŠířka sedu 55 cmVýška zad 74 cmCelková hloubka 175 cmHloubka sedu 49Hmotnost 34 kgNosnost 150 kg