Relaxační křeslo REZZO — masiv, látka, zelená

Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní... více informací »
Relaxační křeslo REZZO — masiv
Značka: Kup Židle
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní...

Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní provedení přímo vybízí, aby se uživatel do křesílka pohodlně zabořil a sáhl po knize či sklence lahodného prosecca. REZZO nejen skvěle vypadá, ale je i velmi pohodlné. A to díky poctivě polstrovanému sedáku, tvarovanému opěradlu a velkorysé šířce sedu. Čalounění látkou imitující samet. Nosnost 120 kg.
Rozměry:- šířka 80 cm- hloubka 73 cm- výška 84 cm- výška sedáku 44 cm
Materiál:- látka- masivní dřevo

Zlevněný produkt Relaxační křeslo REZZO — máte možnost pořídit nyní na stránkách v oblíbené rubrice křesla do obýváku! Nyní můžete najít skvělé zboží ve zmíněné rubrice za super ceny.

Levný produkt Relaxační křeslo REZZO — masiv, látka, zelená od společnosti Kup Židle jednoduše můžete získat právě za výprodejovou cenu! Nabídky od 4 599 Kč.