Kancelářská ergonomická židle ROYAL – látka, černá, nosnost 150 kg

Tento velmi oblíbený kousek Kancelářská ergonomická židle ROYAL – látka, černá, nosnost 150 kg od výrobce s mnohaletou tradicí Kup Židle máte možnost pořídit právě teď v bezva akci! Akční cena od 5 390 Kč.
Kancelářská ergonomická židle ROYAL – látka
Značka: Kup Židle
5 390 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Luxusní provedení, bohatá výbava a vysoká nosnost dělají z modelu ROYAL jasnou volbu pro ty, kteří hledají reprezentativní a komfortní židli pro 8hodinové sezení. Díky robustnímu vzhledu a netradiční úpravě v podobě zádové části z leštěného hliníku vynikne i v kancelářích vedoucích pracovníků. Pro postavy do 182 cm. Prodloužená záruka na 36 měsíců. Nosnost 150 kg.
Hlavní výhody ergonomické židle ROYAL

Nastavitelná opěrka hlavy 
Nastavitelné měkčené 3D područky
Nastavitelná bederní opěrka
Kostra z leštěného hliníku
Sedák ze studené pěny
Potah s odolností 1000 cyklů
Nadstandardní nosnost 150 kg

Royal je moderní a stylová kancelářská židle, která vynikne v každé kancleláři. Perfektně tvarovaná sedací část umožňuje zaujmout ideální polohu, v případě potřeby si lze židli zaaretovat. Samozřejmostí je výbava typická pro ergonomické židle: synchronní mechanismus, výškově nastavitelná opěrka hlavy, 3D měkčené područky i výškově nastavitelná bederní opěrka. To vše dělá z tohoto modelu ideální kus nábytku pro náročnou kancelářskou práci.
Velkou předností židle jsou odolná hliníková kostra, která zároveň modelu přidává na eleganci, potah s odolností až 100 000 cyklů a výplň sedáku ze studené pěny. Kolečka o průměru 60 mm židle jsou pogumovaná univerzální pro všechny povrchy.

Rozměry:

výška sedáku 49 až 58 cm
rozměr sedáku 47 x 50,5 cm
opěrka zad 50,5 x 82 cm
výška křesla 118 – 131 cm
nosnost do 150 kg
hmotnost 20 kg