Rozkládací konferenční stolek SERAFIN –⁠ 80x80x53 (+80), dřevo, dub donoma

Konferenční stolek SERAFIN je úhledný kus nábytku, který osloví majitele malých užitných prostor, kde není mnoho místa pro... více informací »
Rozkládací konferenční stolek SERAFIN –⁠ 80x80x53 (+80)
Značka: Kup Židle
5 290 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek SERAFIN je úhledný kus nábytku, který osloví majitele malých užitných prostor, kde není mnoho místa pro...

Konferenční stolek SERAFIN je úhledný kus nábytku, který osloví majitele malých užitných prostor, kde není mnoho místa pro umístění masivního stolu. Prezentovanou lavici lze rozložit a zvedat podle individuálních potřeb a rychle zvětšit povrch desky stolu. Funkce rozkládání a zvedání se hodí zejména tehdy, když očekáváme větší počet hostů. 
Model serafin je celý vyroben z laminované MDF desky v dekoru dub sonoma s viditelnou přírodní kresbou. Dřevěný stůl skvěle zapadne do prostoru obývacího pokoje stylizovaného do moderního, skandinávského nebo minimalistického stylu. Použití pestrých barev navíc interiér prozáří a opticky zvětší.
 Rozměry:
– délka: 80-160 cm
– šířka: 80 cm
– výška: 53-79 cm
 Materiál:
– laminovaná MDF deska

Vynikající výrobek Rozkládací konferenční stolek SERAFIN –⁠ 80x80x53 (+80), dřevo, dub donoma od značky se skvělou pověstí Kup Židle můžete koupit právě nyní za super peníze. Teď v akci 5 290 Kč.