Dřevěná jídelní židle s čalouněným sedákem Stima LORI – bez područek, nosnost 130 kg

Dřevěná jídelní židle LORI značky Stima s nižším opěrákem s příčnými prvky, s měkce polstrovaným sedákem a možností... více informací »
Dřevěná jídelní židle s čalouněným sedákem Stima LORI – bez područek
Značka: Kup Židle
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná jídelní židle LORI značky Stima s nižším opěrákem s příčnými prvky, s měkce polstrovaným sedákem a možností...

Dřevěná jídelní židle LORI značky Stima s nižším opěrákem s příčnými prvky, s měkce polstrovaným sedákem a možností výběru odstínu potahu i dřevěného dekoru. Nosnost 130 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody dřevěné čalouněné židle bez područek Stima LORI

Měkce polstrovaný sedák
Odolná dřevěná konstrukce
Nosnost 130 kg

Subtilní dřevěná židle do kuchyně bez područek s netradičně prohnutými nohami se bude hodit zejména do moderních a nekonvenčně řešených jídelen. Díky možnosti přizpůsobení odstínu potahové látky Barbados, která je vhodná dokonce i do zátěžového provozu, i dekoru dřevěné konstrukce je však možné židli přizpůsobit takřka pro každý interiér.
Židle není stohovatelná. Výška sedu je 49 cm, celková výška 93 cm, šířka 45 cm a hloubka 41 cm. Židle nemá područky a její nosnost je 130 kg. Židle má standardní dvouletou záruku.
Posíláme ve smontovaném stavu.Zajímavý produkt Dřevěná jídelní židle s čalouněným sedákem Stima LORI – bez područek, nosnost 130 kg můžete nakoupit ještě tady na našich stránkách ve známé sekci kuchyňské židle! Vyhledejte si kvalitní produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny.

Levný kus Dřevěná jídelní židle s čalouněným sedákem Stima LORI – bez područek, nosnost 130 kg značky Stima snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní téměř zdarma. Cena od 1 690 Kč.