Halmar Dětská síťovaná židle Andy, šedá/černá

Dětská síťovaná židle Andy, černá Dětská židle Andy se řadí do vyšší střední třídy, čemuž také odpovídá míra... více informací »
Halmar Dětská síťovaná židle Andy
Značka: Halmar
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská síťovaná židle Andy, černá Dětská židle Andy se řadí do vyšší střední třídy, čemuž také odpovídá míra...

Dětská síťovaná židle Andy, černá Dětská židle Andy se řadí do vyšší střední třídy, čemuž také odpovídá míra poskytovaného komfortu a ergonomie sezení. Silně polstrovaný a téměř rovný sedák nabídne vynikající pohodlí i při dlouhém sezení. Měkká přední hrana zabezpečí dítěti správné prokrvení nohou. Opěradlo dětské židle Andy je velmi výrazně tvarované a vysoké, díky čemuž nepodepírá jen bederní oblast, ale celou plochu zad. Příznivě tak přispívá ke zdravému tvarování dětské páteře. Zatímco sedák židle…
Výjimečný produkt Halmar Dětská síťovaná židle Andy, šedá/černá můžete nakoupit bezstarostně tu zařazený v kategorii dětské židle a stoly. Máme pro vás další zboží z naší sekce za výborné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další prověřené produkty značky Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Halmar svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní výrobky A to je teprve začátek.

Tento zlevněný produkt Halmar Dětská síťovaná židle Andy, šedá/černá od populární značky Halmar jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Teď v akci 2 190 Kč.