Kancelářské křeslo na kolečkách HAKON — šedá / černá

Kancelářské křeslo Hakon v barevné kombinaci šedá a černá. Křeslo můžete výškově nastavit díky plynovému pístu. Pokud... více informací »
Kancelářské křeslo na kolečkách HAKON — šedá / černá
Značka: Kup Židle
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Hakon v barevné kombinaci šedá a černá. Křeslo můžete výškově nastavit díky plynovému pístu. Pokud...

Kancelářské křeslo Hakon v barevné kombinaci šedá a černá. Křeslo můžete výškově nastavit díky plynovému pístu. Pokud budete potřebovat ulevit Vašim rukám, můžete si je položit na područky. Židle má chromovaný kříž a je potažena pevným textilním potahem. Křeslo je na kolečkách a jeho součástí je i houpací mechanismus. Nosnost křesla je až 120 kg.
Parametry: 
Šířka: 64 cm
Hloubka: 52 cm
Výška: 116 cm
Hmotnost: 19 kg
Akční produkt Kancelářské křeslo na kolečkách HAKON — šedá můžete získat taky tady na našich stránkách v populární sekci kancelář. Nyní můžete získat ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za super ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Kup Židle pro své zákazníky dodává vynikající výrobky. Naše nabídka je široká, u nás najdete další vybrané kousky od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Kancelářské křeslo na kolečkách HAKON — šedá / černá originál od značky Kup Židle snadno můžete pořídit právě nyní opravdu levně! Nabídka od 4 599 Kč.