Bestuhl Konferenční židle U20 Šedá

Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou... více informací »
Bestuhl Konferenční židle U20 Šedá
Značka: Kup Židle
3 021 Kč
Ověřit dostupnost
Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou...

Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou prodyšným soft touch meshem. Nosnost až 130 kg. 
Parametry: 
Šířka: 61 cmŠířka sedáku: 50 cmHloubka: 50 cmVýška: 84 cmVýška sedu: 45 cmHmotnost: 10 kgBarva plastu: černáSedák: sklopnýVýplň sedáku: studená pěnaOpěrák: výkyvnýStohovatelná: anoNosnost: 130 kgKvalitní a žádaný produkt Bestuhl Konferenční židle U20 Šedá máte možnost pořídit lehce na našem webu ve známé rubrice kancelář! Podívejte se na oblíbené zboží z této známé sekce za výprodejovou cenu. Značka Kup Židle může nabídnout velmi kvalitní zboží

Oblíbený a akční produkt Bestuhl Konferenční židle U20 Šedá s osvědčenou značkou Kup Židle snadno seženete u nás téměř zdarma. Nabídky již od 3 021 Kč.