Halmar Jídelní stůl IBERIS krémový/šedý

extension table, dimensions: 160-200/90/76 cm, material: laminated MDF / stainless steel, color: cream / grey Jídelní stůl IBERIS je... více informací »
Halmar Jídelní stůl IBERIS krémový/šedý
Značka: Halmar
11 690 Kč
Ověřit dostupnost
extension table, dimensions: 160-200/90/76 cm, material: laminated MDF / stainless steel, color: cream / grey Jídelní stůl IBERIS je...

extension table, dimensions: 160-200/90/76 cm, material: laminated MDF / stainless steel, color: cream / grey Jídelní stůl IBERIS je moderní stůl s originálním designem. Je perfektním řešením pro všechny jednoduché a stylové interiéry, včetně minimalistických interiérů, kterým dodá styl a eleganci. Provedení stolu je masivní, ale především velice luxusně působící. Stůl IBERIS však nedisponuje pouze originálním provedením, ale také funkčností v podobě rozkládací funkce. K výrobě stolu IBERIS je použito…
Tento zlevněný výrobek můžete dostat taky tu na našich stránkách zařazený v sekci stoly do jídelny! Vyberte si další kousky z této kategorie jednoduše online. Oblíbený dodavatel Halmar pro vás vyrábí top sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky značky Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Halmar Jídelní stůl IBERIS krémový/šedý od společnosti Halmar snadno najdete na našich stránkách teď za akční cenu. Aktuálně v akci za 11 690 Kč.