Křeslo SELI – umělý ratan, kov, látka krémová

Křeslo SELI bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti.... více informací »
Křeslo SELI – umělý ratan
Značka: Kup Židle
2 359 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo SELI bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti....

Křeslo SELI bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti. Křeslo je vyrobeno z umělého ratanu v přírodním provedení. Originální konstrukce je tvořena z kovu v černém odstínu. Pohodlné posezení je samozřejmostí, díky čalouněnému sedáku v krémové barvě. Nosnost je 110 kg. 
Rozměry:
– šířka 64 cm
– hloubka 64 cm
– výška 89 cm
– výška sedu 48 cm
Materiál:
– přírodní ratan
– ocel s práškovým nástřikem

Velmi oblíbený produkt Křeslo SELI – umělý ratan, kov, látka krémová je k dostání bez obtíží tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice kuchyňské židle. Připravili jsme pro vás zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Kvalitní a levný produkt Křeslo SELI – umělý ratan, kov, látka krémová od odblíbeného výrobce Kup Židle jednoduše najdete tady teď právě v akci. Nyní lze objednat jen za 2 359 Kč.