Slunečník EXCLUSIVE boční – terracota

Slunečník Exclusive o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu s vlastním podstavcem. Lze nastavit úhel stínění,... více informací »
Slunečník EXCLUSIVE boční - terracota
Značka: Kup Židle
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Slunečník Exclusive o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu s vlastním podstavcem. Lze nastavit úhel stínění,...

Slunečník Exclusive o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu s vlastním podstavcem.
Lze nastavit úhel stínění, k otevírání slouží otáčecí klička.
Ideální slunečník pro Vaše zahradní posezení. 
S podstavcem.
rozměrø300cmvýška výrobku245cmhmotnost celkem14kgmateriál konstrukcekovmateriál potahupolyesterbarva konstrukceantracitbarva potahuterracotarozměr balení198x32x14cmmateriál baleníkartonpodstavec (součást výrobku)ano – křížovýprůměr hlavní tyče48mmboční (B) / standard (S)B Oblíbený a akční kus máte možnost nakoupit v pohodě u nás umístěný v kategorii zahrada. Prozkoumejte zcela nové produkty z této známé sekce jednoduše online! Známý dodavatel Kup Židle vyrábí prvotřídní produkty. Nakupujte výhoděn u nás. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento oblíbený kousek Slunečník EXCLUSIVE boční - terracota od společnosti s předním postavením na trhu Kup Židle snadno můžete sehnat právě dnes za skvělou cenu. Cena od 2 499 Kč.