Slunečník FREE POLE ø300cm – grafit

Slunečník FREE POLE o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu a s vlastním křížovým podstavcem.   Slunečník... více informací »
Slunečník FREE POLE ø300cm - grafit
Značka: Kup Židle
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Slunečník FREE POLE o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu a s vlastním křížovým podstavcem.   Slunečník...

Slunečník FREE POLE o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu a s vlastním křížovým podstavcem.  
Slunečník je vybaven 360° rotačním systémem a lze nastavit úhel stínění, k otevírání slouží otáčecí klička.
Ideální slunečník pro Vaše zahradní posezení.
Dostupných ve třech barevných variantách.
S podstavcem.rozměrø300cmvýška výrobku240cmhmotnost celkem13kgmateriál konstrukceocelmateriál potahupolyester 180gbarva konstrukcegrafitbarva potahugrafitrozměr balení207x37x14cmmateriál baleníkartonpodstavec (součást výrobku)ano – křížovýprůměr hlavní tyče48mmboční (B) / standard (S)B
Tento výjimečný výrobek získáte také tu na stránkách v oblíbené kategorii zahrada! Mrkněte na akční produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další zboží od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Slunečník FREE POLE ø300cm - grafit od dodavatele kvalitních produktů Kup Židle jednoduše pořídíte tady výhodně. Nyní získáte od 3 390 Kč.