Konferenční stůl TEYO — 120x59x55, dub sonoma

Stylový konferenční stůl TEYO v atraktivním moření dub sonoma, který vás zaujme nejen designem, ale i svou praktičností. Kromě... více informací »
Konferenční stůl TEYO — 120x59x55
Značka: Kup Židle
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový konferenční stůl TEYO v atraktivním moření dub sonoma, který vás zaujme nejen designem, ale i svou praktičností. Kromě...

Stylový konferenční stůl TEYO v atraktivním moření dub sonoma, který vás zaujme nejen designem, ale i svou praktičností. Kromě velké poličky nabízí po stranách odkládací plochy na televizní ovladač, kávu či čaj. Záruka 2 roky.
Parametry:
Šířka:120 cm
Hloubka: 59 cm
Výška: 55 cm
Hmotnost:20 kg Levný produkt Konferenční stůl TEYO — 120x59x55, dub sonoma můžete dostat již dnes tu na webu v sekci stolky do obýváku! Nyní můžete najít ostatní produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny! Oblíbený dodavatel Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment. Podívejte se sami. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek Konferenční stůl TEYO — 120x59x55, dub sonoma od značky Kup Židle můžete sehnat na našich stránkách nyní levně! Teď za akční cenu 1 490 Kč.