Tempo Kondela Věšáková skříň Tempo Asistent New 5, dub sonoma

Věšáková skříň Tempo Asistent New 5, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a... více informací »
Tempo Kondela Věšáková skříň Tempo Asistent New 5
Značka: Tempo Kondela
4 690 Kč
Ověřit dostupnost
Věšáková skříň Tempo Asistent New 5, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a...

Věšáková skříň Tempo Asistent New 5, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři dochází ke ztrátě pozornosti a poklesu kreativity. Vzhled kanceláře navíc reprezentuje celou firmu, partneři a zákazníci si dle vzhledu kanceláře budují první dojem z celé firmy. Každý má jinou představu o tom, jak by měla kancelář vypadat, avšak shodneme se na tom, že moderní kancelář by měla být praktická, flexibilní a jednoduchá, tak aby vás zbytečně nerozptylovala.…Tento exkluzivní kus Tempo Kondela Věšáková skříň Tempo Asistent New 5, dub sonoma naleznete bezprostředně tu na webu v populární kategorii kancelářské skříně! Podívejte se na ještě další produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu.

Tento zlevněný produkt Tempo Kondela Věšáková skříň Tempo Asistent New 5, dub sonoma od populárního výrobce Tempo Kondela snadno můžete pořídit zde teď skutečně levně! Ceny od 4 690 Kč.