Konferenční stůl PROVANCE — 70x70x53 cm, sosna Andersen/dub lefkas

Menší konferenční stolek PROVANCE je vyroben z laminované DTD kombinující barevné provedení sosna andersen a dub lefkas. Širší... více informací »
Konferenční stůl PROVANCE — 70x70x53 cm
Značka: Kup Židle
2 450 Kč
Ověřit dostupnost
Menší konferenční stolek PROVANCE je vyroben z laminované DTD kombinující barevné provedení sosna andersen a dub lefkas. Širší...

Menší konferenční stolek PROVANCE je vyroben z laminované DTD kombinující barevné provedení sosna andersen a dub lefkas. Širší vrchní desku o tloušťce 36 mm doplňuje také deska uprostřed, která výborně poslouží jako menší odkládací prostor. Záruka 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 70 cm
Hloubka: 70 cm
Výška: 53 cm
Materiál: laminovaná DTD
Hmotnost: 27 kg Tento velmi oblíbený produkt Konferenční stůl PROVANCE — 70x70x53 cm, sosna lze nakoupit prostě tady na našich stránkách v sekci stolky do obýváku! Připravili jsme pro vás zcela nové produkty z této známé sekce za výborné peníze. V očích zákazníků populární značka Kup Židle nabízí vysoce kvalitní produkty Přesvědčte se!

Tento neodolatelný výrobek Konferenční stůl PROVANCE — 70x70x53 cm, sosna Andersen/dub lefkas od top výrobce Kup Židle můžete pořídit tady a teď v akci. Právě lze objednat jen za 2 450 Kč.