ITTC Stima FEMME FATALE

Lesklá transparentní plastová židle FEMME FATALE značky Stima je vyrobená z vysoce odolného polykarbonátu, vhodná do interiérů,... více informací »
ITTC Stima FEMME FATALE
Značka: Kup Židle
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Lesklá transparentní plastová židle FEMME FATALE značky Stima je vyrobená z vysoce odolného polykarbonátu, vhodná do interiérů,...

Lesklá transparentní plastová židle FEMME FATALE značky Stima je vyrobená z vysoce odolného polykarbonátu, vhodná do interiérů, ven i do zátěžového provozu. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody transaprentní jídelní židle Stima FEMME FATALE

Jedinečný design
Vysoká dolnost díky polykarbonátu
Vhodná do vnitřních i venkovních prostor

Vysoce lesklý polykarbonát připomíná svým vzhledem sklo a dodává židli FEMME FATALE jedinečný design. Jednoduché linie bez područek a použitý materiál tak zaručují, že se tento kus nábytku stane výrazným prvkem zařizovaných prostor. Židli je možné použít jak v interiérech, tak venku i v zátěžovém provozu.
Plastová židle se velmi dobře udržuje, je omyvatelná a stohovatelná. Odolné provedení nabízí nosnost 120 kg. Výška sezení je 45 cm.

Akční a ve slevě kus ITTC Stima FEMME FATALE od top výrobce Stima můžete pořídit u nás teď skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 2 999 Kč.