Jídelní rozkládací stůl HORUS –⁠ 126x80x76 (+80), dub, černý

Designový stůl HORUS je zajímavým kusem nábytku, který osloví milovníky skandinávského a industriálního stylu. Tento stůl se... více informací »
Jídelní rozkládací stůl HORUS –⁠ 126x80x76 (+80)
Značka: Kup Židle
10 390 Kč
Ověřit dostupnost
Designový stůl HORUS je zajímavým kusem nábytku, který osloví milovníky skandinávského a industriálního stylu. Tento stůl se...

Designový stůl HORUS je zajímavým kusem nábytku, který osloví milovníky skandinávského a industriálního stylu. Tento stůl se uplatní v malých místnostech, kde nepotřebujete prostorný nábytek, který zbytečně zabírá užitnou plochu. Při návštěvě více hostů lze stůl HORUS rychle rozložit z délky 126 cm na 206 cm.
Velká deska stolu je vyrobena z dýhované desky, hrany pak z masivního dřeva, které bude odolnějším materiálem při nárazech nebo mechanickém poškození. Deska stolu je k dispozici v přírodní barvě dřeva s viditelnou kresbou. Obdélníková konstrukce je umístěna na stabilním podstavci z oceli lakované černou práškovou barvou – její neobvyklý design dodává modelu HORUS loftový charakter.
 
Parametry stolu:
– délka 126 cm 
– délka v rozloženém stavu 206 cm 
– vzdálenost mezi nohama 105 cm 
– šířka 80 cm 
– výška 76 cm 
 
Materiál:
– deska: dýhovaná deska, po obvodu masivní dřevo
– nohy: práškově lakovaná ocel
Exkluzivní kousek Jídelní rozkládací stůl HORUS –⁠ 126x80x76 (+80), dub, černý seženete lehce tu na webu v oblíbené kategorii kuchyně. Nyní můžete získat ještě další výrobky z této známé rubriky za příznivou cenu! Značka Kup Židle pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky

Oblíbený a kvalitní produkt Jídelní rozkládací stůl HORUS –⁠ 126x80x76 (+80), dub, černý od známé kvalitní značky Kup Židle jednoduše získáte v naší aktuální nabídce extra výhodně! K sehnání zrovna v akci za 10 390 Kč.