Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney 2, světle šedá P130152

Kancelářská židle Sydney 2 Kancelářská židle Sydney 2 je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat... více informací »
Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney 2
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Sydney 2 Kancelářská židle Sydney 2 je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat...

Kancelářská židle Sydney 2 Kancelářská židle Sydney 2 je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat mezi pohodlím a stylem, Sydney 2 totiž zajišťuje obojí. Minimalistické barevné provedení zvýrazněné o černé akcenty a detaily konstrukce, zajišťuje totiž jedinečnost této židle. Široké možnosti nastavení a ergonomie poté poskytují komfort i během dlouhých hodin sezení. Díky tomu si židle Sydney 2 najde své místo v každé kanceláři či jednací místnosti. Originalita kancelářské židle Sydney…
Akční a ve slevě produkt můžete nakoupit lehce tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice židle do kanceláře. Nyní můžete koupit nové výrobky ze zmíněné rubriky v akci. Známý výrobce Global Income s.c. prodává špičkové výrobky. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kousky značky Global Income s.c.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní výrobek Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney 2, světle šedá P130152 od společnosti Global Income s.c. snadno můžete získat na našich stránkách teď právě se slevou. Aktuálně v akci za 2 690 Kč.