ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Tallin, černá

Kancelářská židle ADK Tallin Hledáte jednoduchý, minimalistický, ale přesto elegantní kus vybavení do své kanceláře, pracovny... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Tallin
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Tallin Hledáte jednoduchý, minimalistický, ale přesto elegantní kus vybavení do své kanceláře, pracovny...

Kancelářská židle ADK Tallin Hledáte jednoduchý, minimalistický, ale přesto elegantní kus vybavení do své kanceláře, pracovny či zasedací místnosti? Design kancelářské židle ADK Tallin dokonale balancuje na pomezí těchto dvou kategorií, čímž budí zaslouženou pozornost a bude tím pravým právě pro vás. Židle ADK Tallin tak díky svému vyladěnému designu, doplní jakýkoliv prostor. Židle ADK Tallin disponuje kvalitně polstrovaným a ergonomicky tvarovaným opěrákem. Ten je rozdělen na tři jednotlivé polštáře.…
Tento velmi oblíbený kousek ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Tallin, černá najdete právě nyní tu na našem webu v kategorii židle do kanceláře! Získejte ještě podobné produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento kvalitní a žádaný kus ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Tallin, černá od výrobce ADK Trade s.r.o. pořídíte na našich stránkách skutečně levně. Akční cena již od 2 990 Kč.