Tempo Kondela Kancelářský regál Johan 2 New 4, bílý

Kancelářský regál Johan 2 New 4, bílý Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí... více informací »
Tempo Kondela Kancelářský regál Johan 2 New 4
Značka: Tempo Kondela
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářský regál Johan 2 New 4, bílý Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí...

Kancelářský regál Johan 2 New 4, bílý Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v industriálním designu, a někdo spíše něco více jednoduchého a klasického, jako například kancelářský nábytek z řady Johan 2 New. Tento kancelářský nábytek se pyšní především využíváním současných trendů, jako je flexibilita, vzdušnost, světlost a propojení spolehlivých materiálů s příjemným barevným dekorem. Již na první pohled je jasné, že se řada Johan 2 New zaměřuje na čisté… Hodně prodávaný produkt můžete sehnat rovnou tu na našem webu zařazený v sekci poličky a regály. Nyní můžete koupit další produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další vybrané produkty od dodavatele Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední značka Tempo Kondela vás obohatí o vynikající zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento designový výrobek Tempo Kondela Kancelářský regál Johan 2 New 4, bílý od top značky Tempo Kondela jednoduše pořídíte tady teď skutečně levně! Nabídky již od 2 590 Kč.