Tempo Kondela Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma

Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a... více informací »
Tempo Kondela Policová skříňka Tempo Asistent New 35
Značka: Tempo Kondela
1 770 Kč
Ověřit dostupnost
Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a...

Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři dochází ke ztrátě pozornosti a poklesu kreativity. Vzhled kanceláře navíc reprezentuje celou firmu, partneři a zákazníci si dle vzhledu kanceláře budují první dojem z celé firmy. Každý má jinou představu o tom, jak by měla kancelář vypadat, avšak shodneme se na tom, že moderní kancelář by měla být praktická, flexibilní a jednoduchá, tak aby vás zbytečně…
Velmi oblíbený produkt Tempo Kondela Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma najdete ještě na našem webu v rubrice kancelářské skříně. Připravili jsme další kousky z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu!

Zlevněný produkt Tempo Kondela Policová skříňka Tempo Asistent New 35, dub sonoma s osvědčenou značkou Tempo Kondela najdete zrovna skutečně levně! Nyní za akční cenu 1 770 Kč.