Tempo Kondela Skříň s otevřenou policí Tempo Asistent New 3, dub sonoma

Skříň s otevřenou policí Tempo Asistent New 3, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a... více informací »
Tempo Kondela Skříň s otevřenou policí Tempo Asistent New 3
Značka: Tempo Kondela
3 590 Kč
Ověřit dostupnost
Skříň s otevřenou policí Tempo Asistent New 3, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a...

Skříň s otevřenou policí Tempo Asistent New 3, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři dochází ke ztrátě pozornosti a poklesu kreativity. Vzhled kanceláře navíc reprezentuje celou firmu, partneři a zákazníci si dle vzhledu kanceláře budují první dojem z celé firmy. Každý má jinou představu o tom, jak by měla kancelář vypadat, avšak shodneme se na tom, že moderní kancelář by měla být praktická, flexibilní a jednoduchá, tak aby vás zbytečně… Hodně žádaný výrobek jde pořídit teď na webu umístěný v rubrice kancelářské skříně! Máme pro vás ještě ostatní kousky z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny!

Ve slevě výrobek Tempo Kondela Skříň s otevřenou policí Tempo Asistent New 3, dub sonoma od oblíbené značky Tempo Kondela naleznete zde za akční cenu. Ceny již od 3 590 Kč.