Masážní polohovatelné křeslo POHODA – textil, šedá, nosnost 150 kg

Mít osobního maséra, to je drahý špás pro horních deset tisíc. S relaxačním křeslem POHODA si ho ale může dovolit prakticky... více informací »
Masážní polohovatelné křeslo POHODA – textil
Značka: Kup Židle
8 999 Kč
Ověřit dostupnost
Mít osobního maséra, to je drahý špás pro horních deset tisíc. S relaxačním křeslem POHODA si ho ale může dovolit prakticky...

Mít osobního maséra, to je drahý špás pro horních deset tisíc. S relaxačním křeslem POHODA si ho ale může dovolit prakticky každý. Toto masážní křeslo má intuitivní elektrické ovládání, 8 masážních bodů a 2 stupně intenzity. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody masážního polohovatelného křesla POHODA

Intuitivní elektrické ovládání
O váš komfort se stará 8 masážních programů
Intenzitu masáže si zajistíte dvěma stupni síly
Nastavení masáže beder či zad
Možnost polohování, výsuvná podnožka pro ještě větší pohodlí
automatické vypnutí po 15 nebo 30 minutách

Zbavte se bolesti zad, uvolněte ztuhlé svaly nebo jen relaxujte, stačí se usadit do prostorného křesla a zapomenout na stres a trable. Relaxační křeslo POHODA má elektrické ovládání s 8 masážními programy, které mají 2 stupně intenzity. Nastavit si můžete masáž beder či zad.
Masážní křeslo POHODA je potažené kvalitní textilní látkou, v barevném provedení světle šedá. Maximální pohodlí křesla utváří vysoká zádová opěrka spolu s širokými područkami. 
Parametry:
Rozměry 90 cm × 95 cm × 98 cm (š x h x v)
Šířka sedu 43 cm
Hloubka sedu 60 cm
Nosnost 120 kg
Hmotnost 36 kg
Unikátní a oblíbený produkt je k dispozici prostě tady na webu v oblíbené sekci obývací pokoj. Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další prověřené zboží od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kus Masážní polohovatelné křeslo POHODA – textil, šedá, nosnost 150 kg od výrobce Kup Židle jednoduše pořídíte u nás za výprodejovou cenu! Akční cena již od 8 999 Kč.