ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Edge Skid

Židle ADK EDGE skid Jednací židle ADK EDGE skid je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost.... více informací »
ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Edge Skid
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Židle ADK EDGE skid Jednací židle ADK EDGE skid je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost....

Židle ADK EDGE skid Jednací židle ADK EDGE skid je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost. Nabídne skvělou ergonomii pro dlouhé sezení a zajistí správné držení těla. Černý potah z ekokůže je nejen vkusný, ale také vysoce odolný a praktický pro denní použití. Jednoduše se udržuje a na pohled je k nerozeznání od pravé kůže. Židle ADK EDGE Skid stojí na robustní základně z ohýbaných chromovaných trubek. Letmá konstrukce židle umožňuje jemné pohupování, které vás při práci i… Povedený produkt ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Edge Skid lze zakoupit v pohodě tady u nás v rubrice konferenční a jednací židle. Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmíněné sekci v bezva akci. Přední značka ADK Trade s.r.o. vám může poskytnout vynikající zboží. Přesvědčte se sami! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás více skvělých produktů od značky ADK Trade s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Edge Skid od společnosti ADK Trade s.r.o. najdete na našich stránkách nyní se slevou. Cena již od 1 990 Kč.