Jednací kovová židle Office Pro TRITON SL – s područkami, více barev F85 černá

Špičková konferenční židle Triton SL od značky Office Pro, která díky modernímu provedení vynikne v kancelářích, čekárnách... více informací »
Jednací kovová židle Office Pro TRITON SL – s područkami
Značka: Office Pro
2 039 Kč
Ověřit dostupnost
Špičková konferenční židle Triton SL od značky Office Pro, která díky modernímu provedení vynikne v kancelářích, čekárnách...

Špičková konferenční židle Triton SL od značky Office Pro, která díky modernímu provedení vynikne v kancelářích, čekárnách nebo jednacích sálech. Svařovaná konstrukce slibuje dlouhou živostnost, síťovaný opěrák pak mimořádné pohodlí, protože vyvíjí jen minimální tlak na záda. Na výběr několik atraktivních barev, nosnost 120 kg, záruka 36 měsíců
Parametry produktu

Hmotnost
5 kg

Nosnost
120 kg

Šířka
54/44 cm

Výška
82 cm

Hloubka
44 cm

Hodně povedený kus Jednací kovová židle Office máte možnost dostat teď na našem webu ve známé kategorii konferenční a jednací židle! Podívejte se na oblíbené kusy z naší rubriky za super cenu. Populární značka Office Pro pro vás připravuje top zboží.

Tento diskontní kus Jednací kovová židle Office Pro TRITON SL – s područkami, více barev F85 černá od známého výrobce Office Pro snadno můžete pořídit u nás nyní za výprodejovou cenu! Nabídka již od 2 039 Kč.