UNIQUE Kancelářská židle BRAVO

Křeslo Bravo je vybroušenější variací modelu Brava – oproti tomu zde nechybí polohovací mechanika s možností houpání, ani... více informací »
UNIQUE Kancelářská židle BRAVO
Značka: UNIQUE
4 290 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Bravo je vybroušenější variací modelu Brava – oproti tomu zde nechybí polohovací mechanika s možností houpání, ani...

Křeslo Bravo je vybroušenější variací modelu Brava – oproti tomu zde nechybí polohovací mechanika s možností houpání, ani základna s pěticí koleček pro snadný pohyb po jakémkoliv povrchu. Co však zůstává, je okouzlující retro design a vynikající komfort. Základnu křesla Bravo tvoří klasický pětiramenný kříž z lakovaného kovu, který se pohybuje po tichých a univerzálních kolečkách. Díky plynovému pístu máte možnost upravit si výšku sezení v rozmezí 8 cm. Polohování je ovládáno mechanikou Tilt, která krom…
Tento zlevněný produkt UNIQUE Kancelářská židle BRAVO lze pořídit zrovna tu na webu v oblíbené sekci židle do kanceláře! Připravili jsme další produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny! Přední značka UNIQUE vás obohatí o špičkový sortiment Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky UNIQUE. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt UNIQUE Kancelářská židle BRAVO od populárního výrobce UNIQUE můžete sehnat tady za výprodejovou cenu! Ceny již od 4 290 Kč.