UNIQUE Pracovní taburet Erizo, černá

Pracovní taburet Erizo, černá Výrobní pracoviště, laboratoře i ordinace, jsou místa, kde je velice důležité mít možnost... více informací »
UNIQUE Pracovní taburet Erizo
Značka: UNIQUE
2 511 Kč
Ověřit dostupnost
Pracovní taburet Erizo, černá Výrobní pracoviště, laboratoře i ordinace, jsou místa, kde je velice důležité mít možnost...

Pracovní taburet Erizo, černá Výrobní pracoviště, laboratoře i ordinace, jsou místa, kde je velice důležité mít možnost snadno udržovat vysokou úroveň hygieny, funkčnosti a bezpečnosti. Vybrané vybavení proto musí splňovat určité požadavky jako pevnost a odolnost, a taktéž musí zajišťovat komfort při práci. A přesně všechny tyto a další vlastnosti má pracovní taburet Erizo. Pracovní otočný taburet Erizo je vyroben z kvalitních materiálů, odolných proti oděru a roztržení i při intenzivním používání. Sedák…
Levný produkt naleznete lehce na stránkách v populární rubrice taburety. Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této známé sekce jednoduše online. To však není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další skvělé zboží od dodavatele UNIQUE. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Super produkt UNIQUE Pracovní taburet Erizo, černá od kvalitního výrobce UNIQUE jednoduše můžete pořídit momentálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Produkt momentálně prodáváme za 2 511 Kč.